Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

Individuálny mentoring

 

Radi by ste posunuli svoje podnikanie na vyššiu úroveň?  Vnímate, že svoj osobný a ľudský potenciál potrebujete viac rozvinúť, získať väčšiu vnútornú silu, sebaistotu, vnútorný pokoj a nadhľad? 

Individuálny mentor
ing / tréning osobného rozvoja je skvelá voľba 
__________________________________

 

3 kľúčové výhody individuálneho mentoringu: 
 

 • Naučíte sa, ako nastaviť alebo vyladiť interný systém vašej firmy (aj keď ste len jednoosobová sro-čka alebo živnostník) tak, aby prosperovala dlhodobo
   
 • Posuniete svoje podnikanie na vyššiu úroveň - získate viac klientov, vyššie zisky, viac času, viac spokojnosti a pohody
   
 • Aktívna spolupráca so skúsenou holistickou mentorkou na vašom osobnom nastavení, sebahodnote, sebadôvere a rozvoji vašich ľudských kvalít sa priamo prejaví nielen v podnikaní, ale v celkovej kvalite vášho života.


   

ČO ZÍSKATE?


z hľadiska pragmatického:

 • princípy, vďaka ktorým si vybudujete funkčný systém, ktorý vám zabezpečí stabilitu i možnosti pre rast
 • zistíte, čo je v rámci vášho aktuálneho interného systému najslabším článkom a ako to napraviť 
 • naučíte sa, ako s minimálnymi nákladmi zefektívniť stratégiu získavania klientov / zvyšovania zisku
 • osvojíte si princípy, vďaka ktorým si budete vedieť samostatne nastaviť správnu stratégiu pre zvolené ciele (osobné alebo podnikateľské)
 • naučíte sa, ako na zvolených úlohách pracovať tak, aby vás to bavilo, napĺňalo a dosahovali ste žiadúce výsledky
   

z hľadiska duchovného:

 • vyladíte svoje osobné nastavenie a mindset úspešného a vedomého podnikateľa
 • posilníte svoju sebadôveru a sebavedomie
 • naučíte sa, ako odstrániť niektoré vzorce správania, ktoré vás brzdia, prípadne deaktivujeme niektoré mentálne bloky, ktoré vám bránia posunúť sa ďalej
 • naučíte sa prepájať pragmatické a duchovné princípy v podnikaní, ale i v bežnom živote
 • naplno začnete rozvíjať svoj potenciál a vnútornú silu, čo vedie k vnútornému pocitu naplnenia a spokojnosti.
   

_________________________________________


A ČO HOVORIA KLIENTI?

"Už prvý mesiac bol výborný. Cítim sa istejšia vo viacerých oblastiach, nielen v biznise, čo mi prináša viac pohody a lepšie rozhodovanie sa. Nevedela som, čo mám od toho čakať, prekvapila ma systematickosť (ktorá mi vyhovuje) s akou Henrieta pristupuje k zadávaniu úloh. Dávajú zmysel a nadväzujú na seba. Hneď v úvode výborne zhrnula celé fungovanie / nefungovanie a teraz postupne rozuzlujem problémy. Stúplo mi sebavedomie, čo sa ukázalo hneď pri prvom dôležitom pracovnom stretnutí. Veľmi oceňujem tú pomoc na telefóne a myslím, že aj preto sa mi už pri tom zásadnom stretnutí netriasli kolená. " 

"Takže môj postreh po ukončení mentoringu? MAJTE VYSOKÉ CIELE. Nebojte sa pustiť do objavovaní seba, svojich limitov a ukotviť všetko na správne miesto. Henrieta presne vie, ako opraviť a zapnúť zips života a práce. JAJ a to hlavné: áno, bola to zatiaľ moja najlepšia investícia do vzdelávania. ĎAKUJEM Heni ❤"

Beáta Janská / BS ŠPED, s.r.o.

 

 

"Individuálny mentoring som si vybrala, pretože som cítila, že mi v živote niečo uniká medzi prstami a neviem to chytiť. Mala som pocit, že potrebujem nasvietiť na správne miesta, aby sa odkrývali postupne dieliky puzzle, ktoré vytvoria obraz. Mala som hmlu. Opakovali sa mi dramatické situácie vo vzťahoch a ani by mi nenapadlo, že to má súvis s niečím, čo sa mi stalo ako trojročnej. Vďaka Heni a jej darom mi to miesto nasvietila, samozrejme slzičkami sa duša vyčistila a podvedomý program skončil. Obrovská úľava. Neopísateľne som vďačná, že mi prišla do života Heňa (klišé, ale veľká pravda)"

Silvia Kozicová / WITH DESIRE, s.r.o.

_________________________________________
 


ABY BOLO V POHODE NIELEN VAŠE PODNIKANIE, ALE I ŽIVOT

V rámci svojej práce využívam holistický prístup a pracujem s metódami, ktoré aktívne prepájajú fyzickú, mentálnu, emočnú i spirituálnu rovinu bytia a to aj v tak pragmatickej sfére, akou je podnikanie.

Podnikám od r. 2005 a mám viac ako 10 ročné skúsenosti s riadením a koordinovaním rôznych projektov.
Viac o mne si môžete prečítať tu.

 

_________________________________________


 

MÁTE ZÁUJEM? 

NAPÍŠTE MI SPRÁVU alebo sa mi ozvite telefonicky: 0915 422 888, rada odpoviem na akúkoľvek vašu otázku.


Teším sa na Vás, 
Henrieta Remišová