Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

BOD POČIATKU

 

 

Čo keby ste vymenili stres za vnútorný pokoj?
Čo keby ste naplno otvorili svoj potenciál, kreativitu a silu?
Čo keby ste získali ľahkosť v rozhodovaní.
Čo keby ste rozšírili svoje vnímanie a začali vedome tvoriť svoj život?

Znie to príliš vzletne? 

A čo keby to všetko bolo pre vás reálne už koncom januára?

 


 

Dá sa to.

Na 21 dní dajte na prvé miesto SEBA a svoj život.

Zapojte sa do programu BOD POČIATKU a z pohodlia svojho domova, s mojou osobnou podporou sa naučíte využívať postupy, ktoré ako holistická koučka a mentorka učím svojich klientov už viac ako 10 rokov. 

Výsledky sú zaručené. 

 

ÁNO, CHCEM VSTÚPIŤ DO PROGRAMU

 


 

Zamyslite sa, ktoré z nasledujúcich tvrdení sa vás týkajú: 
 

 • Vnímate, že je toho na vás akosi veľa, a hoci máte prácu ktorá vás baví (alebo aj nie) necítite spokojnosť v tom, čo máte ... napr. finančne.
   
 • Pracujete na sebe, všeličo ste už čítali, videli, počuli, máte celkom slušný prehľad, len nemáte výsledky, ktoré by vás tešili. 
   
 • Vy aj viete čo a ako by ste mali urobiť, LEN, ALE, AKOSI z nejakého "záhadného" dôvodu to nerobíte. A viete o tom, že to nerobíte a aj tak si neviete pomôcť a nekonáte. 
   
 • Cítite sa unavene, vyčerpane a začína vám chýbať radosť.
   
 • Máte pocit, že všetko okolo vás plynie akosi rýchlo a vám niečo uniká... / a nie je to len pocit, to čo vám uniká je váš život... 
   
 • Uvedomujete si, čo všetko máte, aj to, žeby ste mali byť v princípe šťastní, ale nie ste. 
   
 • Zaujímate sa o spiritualitu, ale viac o nej premýšľate než ju praktizujete. Aj by ste chceli, ALE ...

 A teraz si predstavte, aké by to bolo, keby ste už o niekoľko týždňov dokázali s úplnou ľahkosťou:
 

 • nachádzať odpovede, riešenia v témach ktoré vás ťažia
   
 • mali viac vnútornej sily a vnútorného pokoja, 
   
 • vedeli ako komunikovať s porozumením, aby ste mohli tvoriť kvalitné vzťahy
   
 • mali jasno v tom, ako robiť správne rozhodnutia a
   
 • rozpoznať, ako tvoriť svoj život s pocitom vnútornej spokojnosti a radosti?

 

_________________________________________

 

1. februára 2022, keď bude program BOD POČIATKU končiť, bude vaše vnímanie rozšírené, budete si uvedomovať viac súvislostí. Okrem toho sa naučíte, ako aktívne pracovať s vlastnou energiou a prepájať spirituálne princípy do praktického života.

 

 

3. sériu otvoríme 12. januára 2022

ÁNO, CHCEM VSTÚPIŤ DO PROGRAMU

 

_________________________________________


 

ZÍSKATE:
 

 • viac vnútorného pokoja a viac spokojnosti - reálne doslova
   
 • viac vnútornej radosti, sebauvedomenia a kreatívnej sily pre vaše zámery a ciele v ďalšom roku
   
 • sebauvedomenia a kreatívnej sily pre vaše zámery a ciele v ďalšom roku
   
 • ľahkosť v rozhodovaní
   
 • lepší základ pre komunikáciu s porozumením a teda lepšie vzťahy
   
 • rovnako tak schopnosť rozšíreného vnímania, hlbšej empatie a nadhľadu
   
 • a je celkom možné, že už počas programu získate aj vhľady a odpovede na témy, ktoré vás ťažia dlhší čas
   
 • a BONUS s prekvapením na záver 


 

Bude to vcelku jednoduché:
 

 • Dostanete 21 emailov v priebehu 21 dní, podľa ktorých budete postupovať
   
 • Začnete využívať praxou overené, jednoduché no vysoko efektívne metódy a cvičenia, ktorými začnete meniť svoj život k lepšiemu  (a ak budete chcieť dokážete ich naučiť aj svojich blízkych), navyše pripravené tak, aby vás to bavilo.
   
 • K dispozícii bude aj podporná uzavretá skupina na FB, v ktorej budú prebiehať živé vysielania a denná interakcia. K dispozícii ostane archivovaná ešte rok po skončení programu.
   
 • V programe nie sú zahrnuté individuálne konzultácie, avšak na vaše otázky budem pravidelne odpovedať v skupine v rámci online vysielaní.


 

S radosťou vás budem programom sprevádzať osobne

Henrieta Remišová - certifikovaná holistická koučka & biznis mentorka
autorka projektu VEDOMÉ PODNIKANIE

 

Tento program som vyskladala na základe svojej 11 ročnej praxe v oblasti holistického koučingu a biznis mentoringu pre malých a stredných podnikateľov.  

Aj vás môžem naučiť, ako pracovať na rozšírení svojho vnímania, ako rozpoznávať súvislosti a tiež, ako túto schopnosť využívať aj v podnikaní. Všetko to pojmeme veľmi prakticky, s ohľadom na vaše osobné nastavenie i spirituálne princípy, ktoré fyzický svet presahujú a to z jednoduchého dôvodu:

Evolučne sa stále vyvíjame a práca s vlastným vedomím je ďalší krok.
 

 


 

_________________________________________


 

Spoznáte holistický prístup k životu, naučíte sa prepájať princípy medzi fyzickou, mentálnou, emočnou a spirituálnou rovinou svojho bytia a tiež to, ako využiť svoj potenciál naplno.

 

_________________________________________

 

ŠPECIÁLNY BONUS POČAS ADVENTU   
platí do 13.12.2021

Pri kúpe programu do 13. decembra získavate k programu BOD POČIATKU aj úplne nový program ESENCIA ÚSPECHU.

V rámci tohto programu získate presný postup, ako ukončiť rok v dobrom energetickom nastavení a tiež ako aktivovať svoju vnútornú silu a kreativitu na dosiahnutie vízií a cieľov v roku 2022 a to aj s prepojením na predikcie pre rok 2022.

Veľakrát ste si už dávali predsavzatia, robili si plány, dokonca aj nástenky snov a výsledky boli chabé alebo žiadne? 
Je čas to zmeniť ;)


_________________________________________

 

12. JANUÁRA 2022 ZAČÍNAME 

SVOJE MIESTO SI REZERVUJTE PRIAMO TU A TERAZ

ÁNO, CHCEM VSTÚPIŤ DO PROGRAMU

A ČO POVEDALI O PROGRAME TÍ, KTORÍ HO ABSOLVOVALI? 

 

"Geniálny program. Samotný názov absolútne vystihuje podstatu a je úplne jedno, v akej fáze sa nachádzate. Mňa to posunulo na samotný začiatok..ako keď dostanete nepopísaný papier a je len na vás, čo tam napíšte. Ak cítiš, že v Tvojom živote musí prísť zmena, toto je cesta. Jasne a zrozumiteľne Ti dá návod ako pracovať, načo sa zamerať a ako to uviesť do praxe. Pre mňa to bol návrat k svojej podstate."

DÁŠA BÍROVÁ / reDIZAJN INTERIOR

 

"Ako najväčšie plus tohto programu hodnotím to, že sa dá hneď nekomplikovane používať v každodennom živote a zmeny sú okamžité, citeľné a viditeľné."

ERIKA H.

 

"Od programu BOD POČIATKU som očakávala, že nájdem odpovede na zopár otázok. Našla som však oveľa, oveľa viac. Našla som samú seba. Niežeby som bola celkom stratená, ale v niektorých veciach, situáciách, (p)ohľadoch som bola akoby zacyklená, uviaznutá, neschopná vidieť ako z nich von. Práve v tomto mi program pomohol. Uvidieť. Hoci toto slovo nie je úplne výstižné pre to, čo sa udialo. Ak ste videli film Avatar, zdravili sa tam slovami "zřím tě". Slovenský ekvivalent nepoznám, ale dalo by sa povedať, že ide o videnie, vnímanie vnútorným zrakom. A presne tento dar BOD POČIATKU prináša. Dar osvojenia si rozšíreného vnímania seba samého i všetkých a všetkého navôkol.

Program je plný jednoduchých, praktických a funkčných cvičení, úloh a metód. Ich plnenie však nebolo vždy ľahké. Keď som chcela byť ku sebe úprimná, často odkrývali aj to, čo som vidieť nechcela. Priviedli ma tak do môjho Bodu počiatku, do môjho najhlbšieho vnútra, kde sa zrazu rozsvietilo, pospájali sa obvody, zapli kontrolky, všetko sa reštartovalo. Tento hlboko transformačný program síce skončil, ale ja som pochopila, že niečo nové začína.

Program BOD POČIATKU odporúčam každému, kto má otázky a nevie nájsť odpovede, každému, kto chce nielen nahliadnuť za oponu toho, čo sa mu v živote manifestuje, ale aj tomu porozumieť a naučiť sa vedome tvoriť svoj život na všetkých úrovniach bytia.

Nedá mi na záver nepodotknúť, že hodnota programu niekoľkonásobne prevyšuje jeho cenu, ale ako všetko, čo Heňa robí, bol v tom zrejme hlbší zámer.  Heni, ďakujem z celého srdca a veľmi sa teším na Tvoje ďalšie online počiny."

JITKA MIKUŠOVÁ / PRÁVNIČKA

 

"Najväčší prínos pre mňa je uvedomenie si, že mám žiť v prítomnosti. Zvládať emócie, strachy, vedieť s tým pracovať, odpustiť, mnohé prijať a nebáť sa, mnohé zlé veci sa aj tak nestanú. A hlavne, dostal som nástroje, ako s tým všetkým pracovať na praktickej úrovni. Uvoľňuje sa moja energia a kapacita na premýšľanie - nové riešenia, možnosti, príležitosti. Je to veľmi praktický program. A to je aj moje odporúčanie pre absolvovaniu programu. Ide o prakticky program, ktorý pomáha uvoľniť kapacitu pre to, aby mohli prísť riešenia, nové nápady, aby sme vedeli zvládať ťažké situácie. Aby všetky súčasti života spolupracovali, boli v súlade, aby sme jednoducho mali čo najviac úprimnej radosti zo života."

RÓBERT  DRABIŠIN

 

"Uvedomila som si, že život prežívam a nežijem. Uvedomila som si samu seba, že nie som iba postavička alebo človek, ktorý má na vyber, nemusím nič a môžem všetko. Uvedomila som si, že sa môžem cítiť inak. Že radosť je motorom života. Odporúčam každému, najmä ľuďom, ktorý hľadajú odpovede, chcú žiť pravdivý príbeh alebo tým, ktorý cítia, že niečo by mohlo byt inak."

MICHAELA MAJHEROVÁ

 

"Program vyzerá ako veľmi nenápadný, denne dostanete jeden mail a tri živé vysielania, čo už to môže zmeniť? Sľubované boli ale veľké životmeniace uvedomenia, tak som neodolala. A teda nemohla som urobiť lepšie!
Každý deň som vstávala s radosťou a zvedavosťou, čo nové sa dozviem, o aký uhlík sa mi zmení pohľad na svet a každý jeden mail a informácie v ňom boli príjemným prekvapením. Máš dar reči aj písma, občasná výzva na úsmev, či žartík boli príjemným osviežením a najzaujímavejšie na tom celom je, že ja ako depresívny človek som po dvoch dňoch programu prestala mať depresívne myšlienky a prvý raz v živote mám pocit pokoja a opatrnej radosti, očakávania vo svojom vnútri.
Veľmi si to užívam a ďakujem za to. Okolnostiam, tebe Henrieta aj sebe :) "

ANNA ŠUTOOVÁ

 

"Radostný, užitočný, jednoduchý a pokrokový... Slová, ktoré pre mňa vystihujú tento program. Je veľmi ľahko uchopiteľný, ak si doprajete "hodinku" denne pre seba a svoj rozvoj. Život je otázkou priorít, takže výhovorky bokom a odporúčam nájsť si aspoň tu pol hodinku denne pre seba. A ak si ju neviete nájsť hneď ráno, dá sa to aj na obed alebo večer, stojí to za to :) Ku koncu programu sa veľmi jednoducho ukotvíte vo svojom strede, začnete pozorovať súvislosti medzi vonkajším svetom a vašim vnútorným nastavením. A ak pôjdete naozaj do hĺbky, zistíte príčiny nie len svojich problémov, ale možno aj skutočnosť bytia a uvedomíte si zámer vo Vašom konaní. "

MARCEL NAGY / ATHA MASÁŽE

 

"Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, napriek tomu, že už si všetky kurzy sveta absolvoval/absolvovala, neváhaj a prihlás sa. Tento kurz tne do živého, nastavuje neľútostne zrkadlo a následne Ťa láskavo dovedie k sebe samému, ak si to dovolíš. Bonusom kurzu sú praktiky, použiteľné v každodennej (ne)všednosti.
Čerešničkou na torte je skupina, ktorá absolvuje kurz spoločne a podporuje sa navzájom. Aká to bola úľava zistiť, že podobné problémy majú aj tí ostatní, že nie sme bez chýb a vieme si to priznať! Najväčšou výzvou bolo na začiatku nájsť si pravidelne čas na splnenie úloh, zmeniť svoj zabehnutý režim a prístup k sebe. Cvičenie bdelej pozornosti viackrát počas dňa bola druhá veľká výzva, ale cítim zmeny vo svojom vnímaní, moje emócie ma už nevláčia od extrému po extrém, aj keď ešte mám rezervy... No a práca s emóciami to je teda oriešok. Už si myslíš že máš vyriešené a vtedy sa to vynorí zas... Ale úžasné je, že sa s tým dá pracovať. Už len vytrvať. "

KATARÍNA MINAROVIČOVÁ

ZÍSKATE NÁSOBNE VIAC, NEŽ JE CENA TOHTO PROGRAMU 

ZAČÍNAME 12. JANUÁRA 2022 /  SVOJE MIESTO SI REZERVUJTE PRIAMO TU A TERAZ

ÁNO, CHCEM VSTÚPIŤ DO PROGRAMU